Absolutny Koniec Lata – Pasterka 2018

Absolutny Koniec Lata _ Pasterka 2018

Absolutny Koniec Lata _ Pasterka 2018. Poniżej kilka zdjęć z AKL czyli Absolutnego Końca Lata w Pasterce. Działo się!

Fotografie Fotografia Małgorzata Telega

Jimiway Blues Festival 2018

Jimiway Blues Festival 2018

Jimiway Blues Festival 2018 za nami. Dwa dni koncertów i jamów do rana w Ostrowskim Centrum Kultury (OCK) w Ostrowie Wielkopolskim to wielkie święto bluesa. Mieliśmy przyjemność wystąpić w piątek – pierwszego dnia Jimiway. Oprócz nas zagrali też Toronzo Cannon, George Dyer Band i Fingerstyle Bob Trio.

Jimiway Blues Festival 2018 - fot. bluesonline.pl
Jimiway Blues Festival 2018 – fot. bluesonline.pl

Relacja z tego dnia z portalu bluesonline.pl tutaj. Jeśli macie nagrania z naszego występu – proszę ślijcie! A poniżej to co się udało uchwycić kamerą portalu bluesonline.pl.

 

Widzimy się na koncertach!

Keep On Boogin’!

XXIII Festiwal Górski za nami

XXIII Festiwal Górski za nami.

XXIII Festiwal Górski za nami. Cztery dni święta gór. Od czwartku do niedzieli. Trzy koncerty Danny Boy Experience. Świetna zabawa, wspaniali ludzie i magia gór. Mogliśmy oglądać filmy, wysłuchać wywiadów czy wreszcie spotkać się z legendami światowego alpinizmu.

XXIII Festiwal Górski za nami.
XXIII Festiwal Górski za nami.

Chcemy podziękować Organizatorom za opiekę i profesjonalizm. Ciężko wymienić Gości Festiwalu i wszystkich komu chcemy podziękować jednak specjalne podziękowania dla Zbigniewa Piotrowicza za zawsze cudowną opiekę, atmosferę, anegdoty, za “Moje Pagóry” no i wreszcie za after party, którego się nie zapomni (poznanie Sir Chrisa Boningtona czy muzykowanie z Nicolasem FavresseSeanem Villanueva O’Driscollem). Dziękujemy Maćkowi Sokołowskiemu – Dyrektorowi Festiwalu – za zaproszenie nas do Lądka Zdroju. Beacie Dutkiewicz za ogrom rzeczy, które dla nas zrobiła, za ogarnianie rzeczy niemożliwych, za pomysły, życzliwość i opiekę nad nami – grupą nie zawsze dorosłych facetów. Tomaszowi Banasiewiczowi, który w nietuzinkowy sposób przekonuje nas, że to co robimy ma sens. Wielu by jeszcze wymieniać: Hela, Marysia, Pcheła, Ozzy, Kurczaki. Wszystkim bardzo bardzo dziękujemy!

Do zobaczenia! Najlepiej w górach!

XXIII Festiwal Górski za nami. Danny Boy Experience.
XXIII Festiwal Górski za nami. Danny Boy Experience.

Tańczący w deszczu – SBF 2017

Tańczący w deszczu – SBF 2017

Tańczący w deszczu – SBF 2017. Deszcz nie deszcze bawić się można. Tym bardziej, że w Suwałkach na Suwałki Blues Festival deszcz nie jest rzadkim gościem. Przekopując archiwa natknąłem się na taki moment – koniec koncertu z 2017. Hey Joe i tańczący w deszczu!

Keep On Boogin!

Danny Boy

Więcej filmów w dziale video

Dom Klahra – Lądek-Zdrój

Dom Klahra – Lądek-Zdrój

Dom Klahra – Lądek-Zdrój. Są miejsca, w których graliśmy i które warte są odwiedzenia. Jednym z nich jest Dom Klahra w Lądku-Zdroju. To miejsce gdzie regularnie organizowane są wydarzenia artystyczne a sama kamienica jest przesiąknięta kilkusetletnią historią (więcej na Wikipedia).  Obecnie dzięki prężnym działaniom Pauliny i Roberta w kamienicy działa Kawiarnia Artystyczna Dom Klahra. Fragment ostatniego występu w tym miejscu poniżej. Dziękujemy Publiczności za zawsze ciepłe przyjęcia a Gospodarzom za gościnę. Do zobaczenia!

“As The Years Go Passing By” – kompozycja Alberta Kinga.

Daniel ‘Danny Boy’ Frontczak – wokal, gitara

Paweł Wochna – bas

Szymek Banasik – bębny.